Sadece bir birimizin her bir şeyi olan bi’ çift ömürüz biz. Bir birine aşık iki hayat, bir birine aşık iki insan..

Gözlerimizi 1991 (M) ve 1988 (S) yıllarında açtık dünyaya, doğduk büyüyoruz, büyüdük derken ilk ve orta öğrenimlerimlerimizi tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi – Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık ve İstanbul Üniversitesi – Astronomi ve Uzay Bilimleri lisans öğrenimlerimizi tamamladık.

Öğrenim hayatlarımız sırasında ve sonrasında birimizin hayatı fotoğrafçılık, birimizin hayatıysa dijital reklam ve iletişim sektörüne hizmet etmekle geçti.

Derken 2016 yılında tanıştık ve her konuda bir birimizi tamamladığımıza başlarda biz de inanamasak da zamanla her şeyin çok güzel olduğunu da mükemmelleştiğini görmeye başladık. İş hayatlarımızı da bir araya gelme vesilesiyle birleştirdik, işlerimizi geliştirdik, Webselco isimli dijital ajansımızın yanına bir de düğün fotoğrafçılığı sektörüne hizmet eden Meltem & Selim Wedding’i ekledik.

Ve 2018’de evlendik. Hayatlarımızı da birleştirmenin mutluluğuyla işimize daha fazla sarıldık. Her iki ajansımız için de gerek ofislerimizde gerekse sahada var gücümüzle çalıştık. Toplantı, proje, fotoğraf çekimi derken hayatımızdaki yoğunluk dozajını arttıralım, daha fazla sosyalleşelim, eğlenelim, gezelim görelim, daha çok koşturalım dedik ve uzun zamandır aklımızda projelerimiz arasında olan youtube kanalımızı açmaya karar verdik. İyi de yaptık 🙂

Şimdilerde iş hayatlarımızdaki title’larımız dışında bi’ çift vanlifer’ız.

Sevgiler, Meltem & Selim

Menü