Decathlon’daki 1500 TL’lık Kamp Alışverişimiz Tamamlandı

Karavandan önce İstanbul’daki ormanlara denizlere bi’ açılalım istedik ve kamplara başlayalım dedik. Her şey sırayla değil mi? 🙂 Önce konaklamalı bir kamp yapalım bakalım, doğayla baş başa kalalım. Heyecanım dorukta!

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. İnsanın enerjisini tüketen en büyük etken metropol hayatı bence. Bu yüzden doğa çoğumuza iyi geliyor ve doğada huzur buluyoruz.

Şimdi konumuza dönelim. Kampa giderken neler alınmalı? Kamptaki ana ekipmanlar nelerdir? sorularına yanıt verelim.

Meltem’in süreci hızlandırmasıyla aniden Decathlon’da bulduk kendimizi ve ihtiyaç listemize göre 1500 liraya yakın tutarda bir alışveriş yaptık. Neler mi aldık? Önce güzel bir çadır seçtik kendimize, sonra mat, el feneri, gece lambası, yalıtımlı termal çanta ve belki unuttuğum birkaç ekipman daha.. Aa şişme yatağımızı unuttuk bak 😀 Konforu çadırda bile düşündük, hem şişme yatak aldık hem de yatağı şişirmek için güzel bir pompa..

Dediğim gibi 1500 lira gibi ufak bir parayla gerçekten ana ekipmanlarımızı tamamladık. Aldıklarımızın bi’ tık daha iyilerini, bi’ tık daha büyüklerini alsak belki de 3000 liraya çıkabilirdi hesap, ama biz her şeyi kararınca gayet uyguna aldığımızı düşünüyoruz.

Decathlon‘daki kamp alışverişimizle ilgili videomuzu da izlemek isteyenler için şuracığa bırakıyorum.

Decathlon Kamp Alışverişi

An itibariyle ufak tefek şeyler kaldı almamız gereken. Onları da tamamladıktan hemen sonra ilk konaklamalı kampımıza gitmek üzere yollara düşeriz biz. Bu arada belki akıllı telefonlarımızı kampta olduğumuz süreçte az kullanırız ama müthiş video’lar geliyorun haberini şimdiden vereyim…

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

, , , , , ,
Önceki yazı
Galata Kulesi – Milou Ajans’ın Yeni Ofis Ziyareti
Sonraki yazı
Mutluluk: Bi’ Çırpıda Anlık Olarak Sahip Olunan Göreceli Duygu Yoğunluğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Merhaba!

Meltem & Selim | Vanlife

Yoldaki mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi Youtube ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın. – Meltem & Selim

Youtube’da Son Videomuz

Karavan malzemeleri
Menü