karavan yerli webasto dizel ortam ısıtıcı

Karavan İçin En İyi Dizel Isıtıcı Seçimi ve Fiyat Karşılaştırması

KARAVAN
4 Yorum

Yeni bir yeniliğimizden herkese selam 🙂

Her aşama, her konu çok önemli bu karavan yapım aşamasında. Ama karavan ısıtıcı gerçekten önemli. Çünkü biz bildiğiniz üzere tam zamanlı karavanda yaşayacağız. Yani yaz kış karavanda olacağız. Yani evi kapatıyoruz 🙂 O yüzden karavan webasto seçimine önem verdik ve ısıtıcımızı seçerken nelere dikkat ettiğimiz ve hangi marka karavan ısıtıcısı seçtiğimiz konusunda sizlere de detayları bilgi vermek istedik.

Karavanda kullanılacak bir çok dizel kabin ısıtıcı markası ve modeli var. Olaya hakim olmadığında bi’ yadırgıyor insan. Bu ürünlerin çoğu uzak doğudan ve avrupadan geliyor ülkemize. Dolayısı ile karavan ısıtıcı fiyatları da bize biraz yüksek geliyor.

Hangi Marka Webasto Almak Lazım

Karavan için ısıtıcı arıyorsanız muhakkak “Webasto” veya “Vebosta” sözcüklerine denk gelmişsinizdir. Webasto, iyi bir branding marketing ile insanların ağızına adeta pelesenk olmuş bir dizel kabin ısıtıcı markasıdır. İnsanlar bu ürünlere “dizel kabin ısıtıcı” demek yerine “Webasto” sözcüğünü kullanıyor. Bu açıklamayı yaptıktan sonra gelelim genel olarak ülkemizde satışta olan / tercih edilen / diğerlerine göre daha yaygın ve yerli webasto fiyatlarına yani kabin ısıtıcılarına…

Yerli olarak bildiğimiz iki marka mevcut. Biri Coolman, diğeri ise Dai Shava.

Coolman Yerli Webasto
– Dai Shava Yerli Webasto
– Orijinal Alman Webasto
– Eberspacher Alman WebastoYerli Dizel Webasto: Coolman Pro

Evet yerli. Birçok özelliğiyle ön planda. Şimdi gelelim Coolman Yerli Webasto‘nun herkesi cezbeden en önemli özelliklerine…

Yerli bir webasto markası olması bize güven verdi açıkcası. Özellikle satış sonrası destek konusunda daha verimli bir süreç geçirebileceğimizi düşündük.

Yakıt tüketiminin en yüksek kademede çalışsa bile 3-4 saatte / 1 litre olması tam zamanlı yaşarken cebimizi ciddi anlamda düşünen bir özellik oldu.

Sessiz çalışması! Muadillerine göre gerçekten neredeyse yarı yarıya sessiz çalışıyor. Bu da özellikle uykuda olduğumuz zamanlarda gerçekten ciddi bir avantaj olacak.

Karavan Isıtıcı Fiyatları

Karavan dizel ısıtıcı fiyatları genele bakarsak 3000-7000 lira arasında değişiyor. Yerli webasto fiyatları arasında Coolman Pro 5kw yı soracak olursanız 4000 lira. Ayrıca 500 lira da ekstra bir montaj ücreti var.

Coolman Pro Yerli Dizel Isıtıcı – Online Sipariş Ver

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

, , , , ,
Önceki yazı
İşte Karavan Turu! Modern ve Şık Karavan Dizaynı

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Berat YILMAZ
  9 Aralık 2020 03:01

  Gerçekten harikasınız kendi karavanınızı yapmanın gururu başka olsa gerek. Severek beğenerek okuyorum ve videolarınızı takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim sevgili Meltem ve Selim.

  Cevapla
 • Araştırmalarım sonucu gerçek yerli cihaz DAİSHAVA dır. çok memnun insanlar var. Umarım sizler de memnun kalırsınız. güle güle ısının…

  Cevapla
 • Coolman markayı da incelemenizi öneririm güzel bir ürün ben memnunum ve yerli.

  Cevapla
 • 1 aydır kullanıyorum 15metrekuplük ducatomda kesinlikle COOLMAN WEBASTO tercih edin. Pişman olmazsınız. Böyle bir ısıtma yok. 5kawa tavsiyemdir.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Merhaba!

Meltem & Selim | Vanlife

Yoldaki mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi Youtube ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın. – Meltem & Selim

Youtube’da Son Videomuz

Karavan malzemeleri
Menü