Karavan Tavan Havalandırma Heki Acil Çıkış Cam

Karavanımızın Sunroof’u Tamam 🙂 Acil Çıkış Tavan Heki

Minibüsten karavana çılgın dönüşüme başladık. Süper bi’ karavan tavan havalandırması aldık ve montajını çok güzel bir şekilde yaptık. Tavan havalandırma hekimizin ölçüsü 53×83 cm.

Tercih ettiğimiz tavan havalandırma hekimizin en önemli özelliği acil çıkışlı olması. Bu da standart tavan hekilerine göre bir artı demek. Yani tamamen açabiliyor, içerden tavana çıkabiliyoruz. ( Aslında tamamen açılmıyor, 90 derece açılıyor. 🙂 Böylece henüz yapmadığımız terasımızı yaptığımızda belki de bugüne kadar en güzel kahvelerimizi karavanımızın terasında yudumlayacağız. Kim bilir…Acil çıkışlı tavan havalandırmamızı nereden temin ettiğimizi soranlara toplu bir yanıt vermek gerekirse, Kartal Sanayi Sitesi – A&G Oto Cam diyebiliriz. Hatta yeri de gelmişken buradan Alihan kardeşimize ve Ramazan abimize ilgi alakâlarından dolayı çok çok teşekkür ederiz.

Eğer uygulaması konusunda sormak istediğiniz sorular var bize aşağıdan yazabilirsiniz, ayrıca youtube‘daki karavan tavan heki havalandırma video‘muzu izleyebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

, , , , ,
Önceki yazı
Karavana Dönüşüm İçin Panelvan Veya Minibüs Tercihi
Sonraki yazı
Karavanla İlk Kaçamak 🚌 İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Merhaba!

Meltem & Selim | Vanlife

Yoldaki mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi Youtube ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın. – Meltem & Selim

Youtube’da Son Videomuz

Karavan malzemeleri
Menü