Semizkum Mocamp Karavanla İlk Kaçamak Kamp Motokaravan

Karavanla İlk Kaçamak 🚌 İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

Pandemi devam ederken, havaların sıcak olması herkes gibi bizi de bitirdi.

Karavanımızın yapım aşaması devam ederken, bir yandan işlerimizin yoğun olması nedeniyle İstanbul’da çok bunaldık. Silivri’de karavanla ilgili bir işimiz vardı, onu hallettik ve kendimizi Silivri’nin en güzel plajlarından birine atıverdik 🙂 Hem rahatlamak için, hem de motokaravanımız tamamen bittiğinde civardaki kamp alanlarını bi’ keşfedelim dedik.Nereye mi? İstanbul’a hem yakın olması hem de plajının temiz, sahilinin güvenli olması yönünden çok tercih edilen Semizkum Mocamp‘a..

Epeyce uzun bi’ plaja sahip kamp alanına plajı kullanmak için giriş ücreti kişi başı 30 TL. Bu fiyata aracın otopark ücreti ve şemsiye, şezlong ücretleri de dahil, yani ekstra bir ücret ödemek gerekmiyor.

Ayrıca kamp alanına kendi motokaravanınızla konaklayabiliyorsunuz. Karavan ile konaklama ücreti de ayrıca 30 TL. Eğer motokaravansız gidilirse mekâna ait çekme karavanlarda da kalınabiliyor tabi ki. He söylemeden geçmeyelim, çok güzel ahşap bungalovlar da var. Ne çok şey saydık değil mi? Dopdolu bi’ kamp alanı, kim nerede kalmak isterse orada kalsın artık.. 🙂

Ön tarafı deniz, arka tarafı ağaçlık alan. Ortada ortak kullanım duşları, tuvaletleri, bulaşık yıkama bölümleri de haliyle mevcut.

Biz yakınlarda tekrar bi’ ziyaret edeceğiz sanırım. Sizinle de karşılaşmak ümidiyle diyelim…

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.


, , , , , ,
Önceki yazı
Karavanımızın Sunroof’u Tamam 🙂 Acil Çıkış Tavan Heki
Sonraki yazı
Karavanda Isı ve Ses Yalıtımı – Karavan Yalıtım Malzemeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Merhaba!

Meltem & Selim | Vanlife

Yoldaki mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi Youtube ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın. – Meltem & Selim

Youtube’da Son Videomuz

Karavan malzemeleri
Menü