İstanbul Avrupa Yakası Kahvaltı Mekan Önerisi: Kitchenette

Kahvaltı Mekan Önerisi!! Bugün Kitchenette’in Aqua Florya şubesindeydik. Meltem’in instagramdaki çekilişe katılması sonucu kazandığı Kitchenette’in özel kahvaltısı için gittik. Mekâna girdiğimiz andan itibaren ilgi, alâka ve servis çok iyiydi. Kahvaltısına ise zaten gördüğünüz üzere diyecek söz bulunamıyor 🙂 Kısacası İstanbul Kahvaltı Mekânları arasında tercihiniz!

Aslında her şeyden önce, kahvaltı yapılacak mekânın açık havada olması ve mekânın sahilde, deniz gören bir konumda olması bizce çok önemli. Eğer hava güzelse zaten kapalı bir yerlere de tıkışmanın anlamı yok 🙂 Kahvaltıya gelince; biz bi’ kahvaltı tabağı ve yanına peynirli omlet söyledik. Kahvaltının kısa sürede gelmesi, omletin sıcacık olması, kahvaltı tabağının bol çeşite sahip olması ve çayınızın bitmeden gelmesi gayet güzeldi. Kahvaltının yanında gelen 4 çeşit ekmek ve ayrıca simit masanın karbonhidrat miktarını biraz yükseltse de hepsi birbirinden granüllü ve çok lezizdi.

Avrupa Yakası’nda kahvaltı mekânı için tercih edilebilir mekânlar listesinin başında gelebilecek olan bu mekânda instagram için fotoğraf çekimi de yapabilirsiniz. Hem mekânın kapalı bölümünde, hem de açık bölümünde fotoğraf çekebilir, ayrıca deniz gördüğü için manzarayı da kullanabilirsiniz.

Unutmdan kahvaltıya gitmeseniz de, oturup denize karşı bi’ kahve molası da verebilirsiniz Kitchenette Aqua Florya‘da.

Biz en kısa zamanda bi’ pazar brunch‘ı için tekrar ziyaret edeceğiz kendilerini. Sizi de bekleriz 🙂

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

, , , , ,
Önceki yazı
Abdülmecid Efendi Köşkü’nde “İçimdeki Çocuk Sergisi”
Sonraki yazı
Karavana Dönüştürmek İçin En Uygun Araç Seçimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Merhaba!

Meltem & Selim | Vanlife

Yoldaki mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi Youtube ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın. – Meltem & Selim

Youtube’da Son Videomuz

Karavan malzemeleri
Menü