LAREN Safari Park’ta Türk Kahvesi Molası

Kuş Adasına Giderken Yolun Sağında… Efes’i , Kuş Adasını , Güvercin Adasını hatta Şirince ve Didim’i gezmişken bir mola vermek için; Selçuk-Kuşadası yolu üzerinde yer alan Laren Safari Park’ı ziyaret edebilirsiniz. Biz ziyaret ettik ve mis gibi bir türk kahvesi eşliğinde bir güzel dinlendik..

Yaklaşık 18 dönümlük bir arazi üzerine kurulu çiftlikte her hafta sonu binicilik eğitimleri düzenlenmesi yanında, ilk defa ata binecek olanların bile çekinmeden katılabileceği ‘At Safari’ turları düzenleniyor. Burası ayrıca atlara meraklı küçük konuklar için harika bir deneyim olabilecek özelliklere sahip.

Üstelik fotoğraf çekimi için bir çok konsept alan var. Dediğimiz gibi türk kahvesini böylesine sessiz ve huzurlu bir yerde içince onca geziden sonra bu dinginlik insanın ruhuna iyi geliyor.

Tavsiye de bulunabileceğimiz araya sıkıştırmalık (ara öğün) gibi bir çiftlik diyebiliriz. Biz at’a binmedik dediğimiz gibi bir çok ege bölgesi gezisi arasına sadece mola olarak sıkıştırdık. Tabi kahvemizi içmeden güzel bir yürüyüş yaptık ve güzel güzel fotoğraflarımızı çekmiş olduk.

Selçuk-Kuşadası ana yol üzerinde, herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda..Turistik geçişin en yoğun olduğu bölgede bulunuyor.

Eğer bizim gibi bir kahve keyfi ayrıcalığı yapmak istiyorsanız ve Laren safari park’a giderseniz bizlerden selamlarımızı iletin..

Bir gezimizin daha sonuna geldik, bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle.

, , , ,
Önceki yazı
Şirince Köyü Gezimiz / Neyi Meşhur? / Neler Yapılır?
Sonraki yazı
Evlilik Yıl dönümü’müzden Galata Kulesi’ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Merhaba!

Meltem & Selim | Vanlife

Yoldaki mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Bizi Youtube ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın. – Meltem & Selim

Youtube’da Son Videomuz

Karavan malzemeleri
Menü